Utrwalenie makijażu

Często kobiety zadają sobie pytanie co zrobić aby ich makijaż wyglądał przez cały dzień tak samo jak przed wyjściem z domu. Deszcz ,śnieg, ciepło to wszystko jest przeszkodą dla naszych kosmetyków. Tak samo dla mnie. Długo szukałam kosmetyków dla siebie. Wcześniej często po 3 godzinach schodziły mi cienie z oczu a makijaż był dużo mniej wyrazisty.

Chciałam przedstawić dwa produkty , które moim zdaniem są godne uwagi

1)Kobo Professional, Make Up Fixer Spray 

2) Dermika, Maseczki Piękności, Ekspresowa maseczka bankietowa pod makijaż `Nocne życie"
Utrwalenie makijażuutrwalenia makijażuZacznę od utrwalacza makijażu z KOBO. Trafiłam na niego całkiem przypadkiem na wyprzedaży w drogerii NATURA. Był to szczęśliwy zakup. Jego niewątpliwą zaletą jest na pewno to ,że doskonale spełnia swoja rolę. Po wykonaniu makijażu spryskujemy twarz niewielką ilością sprayu dzięki temu możemy dużej cieszyć się naszym makijażem nie musząc go poprawiać w ciągu dnia. Niestety ceną jaką musimy zapłacić za trwałość makijażu jest wysuszenie naszej skóry. Spray zawiera alkohol co niekorzystnie działa na cerę. Jednak przy stosowaniu go w małych ilościach i odpowiednim nawilżeniu, nie musimy się przejmować skutkami ubocznymi. Podsumowujac jest to na pewno przydatny kosmetyk w mojej kosmetyczce.
Plusy
-Utrwala makijaż
-Jest bardzo wydajny (wystarczy niewielka ilość na makijaż)
-Odporny na różne warunki atmosferyczne
Minusy
-Stosowany w większych ilościach wysusza cerę.
-Trzeba uważać na oczy i aplikować przy zamkniętych , ponieważ je podrażnia.

Kolejna moja zdobycz jaką chce opisać to maseczka DERAMIKA "NOCNE ŻYCIE”. Jest to dla mnie niewątpliwy hit. Stosując ją pod makijażu uzyskujemy nienagannie gładką cerę oraz redukujemy oznaki zmęczenia. Świetnie sprawdza się u mnie jako baza pod makijaż. Nie znalazłam jeszcze dla siebie lepszej. Doskonale rozświetla cerę.  Przeszkodą może okazać się częste kupowanie saszetek. Jednak jedna saszetka starcza spokojnie na ok 6 aplikacji. Maseczka w połączeniu ze sprayem z KOBO daję gwarancje ,że nasz makijaż utrzyma się w nienagannym stanie przez cały dzień.

Pokochałam te dwa kosmetyki i towarzysza mi na co dzień w życiu. Ciężko mi się bez nich obyć. Dzięki nim nie muszę martwić się o swój makijaż. 

Etykiety: