Cienkie Włosy? BIOVAXMED cz1

Wypadające włosy? Brak objętości? Wiele kobiet ma dziś ten problem.  Sama nie jestem posiadaczką gęstych i grubych włosów. Próbowałam już wiele sposobów jednak dawały one krótkotrwałe efekty.
Przyznajmy to szczere, oprócz sztucznego zagęszczania kosmykami włosów, nie ma kosmetyku, który w cudowny sposób poprawi jakość naszej fryzury, doda nam włosów na głowie czy też sprawi ,że będą dużo grubsze.

Istnieje wiele kosmetyków na, których etykietach pisze zachęcające „max volume” „mega objętość”. Jednak często efekt utrzymuje się tylko chwile.

Zgadzam się warto pomóc swoim włosom wszystkimi możliwymi sposobami. Bądźmy jednak świadomi jednego,  z dnia na dzień posiadaczki cienkich włosów nie spłatą grubego warkocza ani nie będą  miały bujnej fryzury.

Czy to znaczy, że nie ma dla nas ratunku ?
Nie jesteśmy aż na takiej przegranej pozycji
Aby wizualnie uzyskać efekt gęstszych włosów wystarczy kilka prostych sztuczek.
Niektóre kosmetyki też bywają bardzo pomcne.
Zacznijmy od moich faworytów

wypadanie włosówSzampon i żel, które znacząco poprawiły stan moich włosów.
Poleciła mi je fryzjerka i rzeczywiście musze powiedzieć ,że wśród wielu wypróbowanych szamponów dla cienkich włosów ten jest moim faworytem. Jest to BIOVAXMED w sklepach możemy kupić zwykłe BIOVAXY ,  jednak polecam poszukać na stronie bądź w aptece BIOVAX z dopiską MED. Po tym szamponie moje włosy odżyły. Na głowie zaczęło rosnąc wiele nowych włosów tzw „baby hair”

Szampon BIOVAXMED stosowałam przez miesiąc i stan moich cienkich włosów uległ  poprawie.
Z dnia na dzień moje włosy stawały się mocniejsze. Od razu  mówię, jak już wspomniałam wyżej nie spodziewajcie się cudów, typu ze nagle Waszych włosów będzie 2x więcej, coś takiego nie istnieje. Jednak szampon BIOVAXMED z dnia na dzień widocznie poprawiał kondycję i gęstość moich włosów. Szamponu nie stosujemy codziennie max 3x w  tygodniu w inne dni może myc głowę normalnym szamponem do codziennej pielęgnacji. Jeżeli chodzi o zapach BIOVAXU jest on neutralny nie pachnie pięknie jak niektóre tego typu kosmetyki ale zapach nie przeszkadza w użytkowaniu.

Szampon warto kupić z żelem stymulującym odrastanie włosów ten żel to prawdziwa perełka. Stosujemy go rano i wieczorem w małej ilości. Jest bardzo wydajny. I naprawdę można po nim zauważyć widzocznie większa objętość, i tak  jak obieca producent, naszych włosów jest coraz więcej.
Jednym słowem ten duet szampon + żel stały się ratunkiem dla moich włosów.

W następnych postach postaram się omówić efekty pudrów do włosów zwiększających objętość, wspomnę też o suplementach diety i tabletkach dostępnych w aptece do poprawy stanu Naszych włosów.

Do zobaczenia 

Etykiety: