Cienkie włosy ? Pudry zwiększające objętość cz 2

W poprzednim poście opisywałam szampon i żel stymulując odrost włosów. Są to kosmetyki ,których stosowanie i widoczne efekty wymagają cierpliwości. Dziś mam dla Was coś dzięki czemu natychmiast dodacie swojej fryzurze objętości. Co to takiego ?
Pudry zwiększające objętość 
1)  Got2be, Powder ful Volumizing Styling Powder.
2) Taft Instant Volume PowderCo można powiedzieć o pudrach zwiększających objętość ?
Pierwszą rzeczą jaką trzeb im przyznać to fakt ,że działają. Nasze włosy nabierają objętości zaraz po zastosowaniu
Druga rzecz, są bardzo proste w aplikacji, wystarczy nasypać niewielką ilość pudru na dłoń i wmasować we włosy zaczynając od nasady.
Stosujemy go na suche włosy, dzięki temu możemy optycznie powiększyć swoją fryzurę wszędzie i w każdej chwili.

Co jeszcze ?
Puder kosztuje około 19 zł, jest dość wydajny spokojnie starcza na 2 miesięczne, codziennego użytkowania.

Jak dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk, który daję widoczne efekty.
Niestety wszędzie gdzie są plusy znajdzie się jakiś minus
W moim przypadku jest to problem z wyglądem włosów po użyciu pudry owszem jest ich wizualnie więcej jednak nie są tak gładkie i błyszczące delikatnie się puszą sprawiają wrażeni lekko natapirowanych. Jeżeli chcesz mieć fryzurę gładka pełną blasku i objętości to niestety trudno uzyskać te trzy rzeczy razem. Pudry lekko „stroszą” nasze włosy pozostawiając na nich artystyczny nieład. Jeśli masz ochotę na takie uczesanie to bez wątpienia jest to kosmetyk dla Ciebie.
Zyskujemy objętość kosztem blasku, ale przyznajmy jeżeli chcemy mieć optycznie więcej włosów musimy je trochę natapirować. Jeżeli nie mamy ich dużo to nagle nie rozmnoża się w cudowny sposób.  Jedyne co możemy zrobić to pozwolić pudrowi działać. Włosów będzie optycznie więcej.

Usuniecie pudru z włosów też nie jest dużym problem wystarczy energicznie rozczesać włosy i usunąć cały lub nadmiar pudru.

Osobiście używałam dwóch pudrów jednego z Got2be drugiego z Taft. Puder z Got2be wydaję się być mocniejszy i dodaję naszym włosom naprawdę sporą dawkę objętości. Natomiast plusem pudru z Taft jest fakt ,że pozostawia nasze włosy bardziej gładkie a objętość jest umiarkowana

Który lepszy ?
Nie podejmę się  ocenie, zależy na czym komu zależy. Max objętość i efekt natapirowanych włosów czy umiarkowana objętość i gładsze włosy.

Podsumowując napiszę tylko, że na chwilę obecna  nie wyobrażam sobie swojej kosmetyczki bez kosmetyku jakim są pudy dodające objętości.

Etykiety: