Proste i tanie sposoby na ożywienie wnętrza


Często w domu mamy miejsca, które wydają nam się puste, surowe bez życia. Zastanawiamy się wtedy co zrobić aby nadać wnętrzu stylowego wyglądu a równocześnie czuć się w nim dobrze i przyjemnie.

Rozwiązania często są proste i tanie. Wychodzę z założenie, że najlepiej otaczać się rzeczami, które sprawiają, że czujemy się dobrze. Dla mnie są to przyjaciele, rodzina, chłopak, piękne miejsca… Jest tego dużo. Dlatego w swoim pokoju na ścianie wygospodarowałam miejsce dla wszystkiego i tak powstała moja osobista ściana wspomnień i marzeń. Budząc się i patrząc na nią rano od razu dzień staje się przyjemniejszy.Obecnie nie miałam możliwości zakupić dużej ilości ramek. Postanowiłam więc kupić taśmę montażową dwustronną, która nie wyrządza krzywdy mojej ścianie a jednocześnie trzyma wszystkie zdjęcia. Znalazłam ją w Castoramie.

Do wykonania mojego małego projektu potrzebowałam jedynie
- farby dekoracyjnej
-pędzla
-taśmy
-zdjęć
Pierwszy etap
Gotowe podpisy i cała ściana

Wzięłam się do pracy poukładałam zdjęcia na podłodze a następnie zaczęłam przyklejać do ściany, zrobiłam ołówkiem podpisy, które następnie poprawiałam farbą i gotowe. 

Do dziś z radością patrzę na swoja ścianę, która może nie jest profesjonalna, może nie idealnie prosta ale moja.


Polecam Wam wszystkim zagospodarowanie sobie w domu takiego miejsca, że zawsze kiedy na nie popatrzycie na waszej twarzy pojawi się uśmiech.


Z pusta ścianą możemy zrobić co tylko nam się podoba.
Oto kilka pomysłów i inspiracji.


Naklejki na ścianę

Doskonałym rozwiązaniem dla mnie są naklejki na ścianę. Tworzą piękne wnętrze z osobistym lub motywacyjnym przesłaniem. Wystarczy kupić naklejkę i nakleić na ścianę, wnętrze od razu robi się inne.

naklejki na ściane

naklejki na ściane

Zdjęcia 
O ich zaletach pisałam wyżej tutaj dodam tylko ,że możemy je ułożyć jak nam tylko się
podobaPółki
Dobra kompozycja ułożona z półek może znacznie odmienić wnętrze i pomóc nam w przechowywaniu rzeczy.


Mam nadzieję ,że zainspirowaliście się i Wasze domowe ściany staną się najlepszym miejscem do odpoczynku i naładowania baterii.

Ja w swoim pokoju bardzo chętnie spędzam czas z rodzinką, znajomymi i również sama lubię w nim przebywać.
Etykiety: