JOYBOX XL

Kolejny JoyBox stoi już u mnie na półce. To już drugi raz kiedy to pudełko zainteresowało mnie swoją zawartością a cena w zestawieniu z jakością jest bardzo dobra. Dla mnie JOYBOX to zestaw kilku dobrych kosmetyków w zachęcającej cenie. Każda kobieta lubi sprawić sobie od czasu do czasu mały prezent a to pudełeczko ucieszy każdą fankę kosmetyków. Chciałam podzielić się z Wami moją opinią o tym „małym” niebieskiem pudełeczku.

Co znalazło się w moim JoyBoxie?

· Szampon przeciwłupieżowy nadający gęstości oraz objętości
· Regenerujące serum do rąk i paznokci
· Jedwab w sprayu
· Krem do stóp z komórkami macierzystymi
· Wypełniacz ust blask lustra
· IDÉALIA rozświetlający krem na dzień
· Lakier do paznokci
· Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci
· Paletka cieni „All about Nudes”
· Krem ochronny do rąk
· Rozświetlacz Diamond Illuminator

Wiekiem plusem pudełka jest fakt, ze produktów które się w nim znajdują używamy na co dzień. Szampon, kremy pielęgnacyjne, cienie do powiek, dzięki pudełku możemy sprawić je sobie w niższej cenie. Warto śledzić stronę JoyBox i obserwować czy nie znalazł się tam zestaw kosmetyków, który nam odpowiada. Produkty są dobrej jakości i jest to dobra inwestycja w siebie. Bo jaka kobieta nie lubi okazji i otrzymywania więcej za mniej? 

Jaka jest cena JoyBoxa?

Wartość wybranych przeze mnie produktów w pudełko to 186,78 zł 

Ile zapłaciłam? 59 zł 


W cenie 59 zł mam cały zestaw do pielęgnacji włosów, rąk, paznokci, twarzy. Cena jest kusząca.

Na stronie producenta pudełka znajdziemy dokładny opis produktów. Obecnie jestem w fazie testowania i pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

Cienie trzymają się naprawdę długo i mają piękne, uniwersalne kolory, część jest matowa, część błyszcząca. Jest to niezbędnik każdej damskiej kosmetyczki. 

IDÉALIA rozświetlający krem na dzień ma lekką konsystencję i dla zmęczonej po lecie skóry nadaję się idealnie. Pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus. 

Krem ochronny do rąk ESOTIQ . Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć, że jego największą zaletą jest dogłębne nawilżenie. Dla przesuszonych dłoni jest to ulga i komfort. 

Szampon przeciwłupieżowy nadający gęstości oraz objętości. Head and Shoulders 
Kolejny produkt, który doskonale wpisał się w mój gust. Lubię szampony z tej firmy a szampon do włosów cienkich jest tym używanym przeze mnie na co dzień. Produkt ten nie obciąża włosów i unosi je u nasady. 

Z zakupu jestem bardzo zadowolona. Lubię czasem sobie sprawić prezent a piękne pudełeczko z ciekawą zawartością jest prezentem idealnym. 

Poniżej dodaję kilka zdjęć pudełka i produktów.

Zawartość JoyBox


Jedwab w SPRAYU do stóp

VICHY IDÉALIA rozświetlający krem na dzień
essence "all about nudes"

ESOTIQ Krem ochronny do rąk, CZTERY PORY ROKU Serum do rąk i paznokci


Head and Shoulders.Szampon przeciwłupieżowy nadający gęstości oraz objętości. WIBO.Rozświetlacz Diamond Illuminator~`Neiinka~`

Etykiety: