POPIELATY ZIMOWY PŁASZCZ | GREY COAT


Witajcie Kochani. Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejną stylizację z serii „tak możesz ubrać się na co dzień” a w szczególności w zimny dzień, ponieważ płaszcz ,który przedstawię jest wyjątkowo ciepły. Staram się pokazywać stylizację, proste, uniwersalne, nie przekombinowane, takie ,które każdy może ubrać nie wyglądając przy tym jakby się przebrał.

Dzisiejszy zestaw składa sie się z sukienki w kratkę, szarego zimowego płaszcza, oraz kozaków za kolano. Muszkieterski są bardzo wygodne, obcas jest stabilny i antypoślizgowy. Świetnie prezentują się na nodze wyszczuplają ją i wydłużają. Kozaki za kolano to w tym roku trend i trudno się temu dziwić nogi w nich wyglądają świetnie, warto mieć taki buty w swojej kolekcji są eleganckie i uniwersalne.

Czarno biała sukienka w kratkę sprawdza się w wielu zestawieniach jest to taki mój „czarno biały klasyk”. Wyjście, rodzinna impreza, czy też nawet zajęcia na uczelni… W połączeniu z odpowiednimi dodatkami możemy ją wykorzystać wszędzie. Z czarna ramoneską i botkami wygląda mniej formalnie, w połączeniu ze szpilkami i złotą biżuteria tworzy elegancki zestaw, dodając do niej płaszcz i kozaki sprawdza się na codzienne mniejsze i większy wyjścia.

 Kolejnym elementem stylizacji jest popielaty płaszcz jego największą zaletą jest to, że jest ciepły nie zmarzniesz w nim w jesienny dzień .Jest także bardzo stylowy. Długi wełniany kołnierz do, którego na początku nie mogłam się przekonać świetnie sprawdza się jako kaptur, skutecznie chroni Nas także przed wiatrem. Do płaszczyku nie trzeba dodawać już żadnego szala, pod szyją jest bardzo precyzyjny wykończony co sprawia, ze nie potrzebujemy już żadnych dodatków. Kolor szary jest również bardzo uniwersalny i ponadczasowy pasuje do wielu innych kolorów i daję Polę do manewru. Płaszcz także dobrze prezentuję się z tyłu wykończony skórzanym paskiem  ,który podkreśla i wyszczupla talie.

Z  tych kilku elementów złożyłam kolejną stylizację, która jest prosta, stylowa oraz wygodna.
szary zimowy płaszcz stylizacjęszary zimowy płaszcz

szary zimowy płaszcz stylizacje
szary zimowy płaszcz stylizację

szary zimowy płaszcz stylizację

popielaty płaszcz

czarne muszkieterki stylizacje

czarne muszkieterki

popielaty płaszcz stylizację

sukienka w kratkę stylizacje

szary płaszcz wełnaniny kołnierzEtykiety: ,